57. Tudományos Diákköri Konferencia

Az Óbudai Egyetem 57. Tudományos Diákköri Konferenciáját májusban tartja. Eredményes munkát és sikeres konferenciát kíván az Egyetemi Tudományos Diákköri Tanács!

Az 57. Tudományos Diákköri Konferenciát 2023. május 10-én (szerdán) tartjuk.

A konferenciára 2023. április 13-án délig (12:00 óra) lehet jelentkezni a honlapon.

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos Tudományos Diákköri Konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait. A dolgozatot május 4. (csütörtök) délig (12:00 óra) kell feltölteni a rendszerbe.

Az 57. Tudományos Diákköri Konferencia ünnepélyes eredményhirdetését május 24-én 17:00-ra tervezzük. Helyszín: Budapest VIII. Tavaszmező u 16-18. (G épület).

Az Óbudai Egyetem 2022/23. tanévi TDK tevékenységét és konferenciáit támogatja a Nemzeti Tehetség Program és a Miniszterelnökség az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt ” Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátása” című pályázata (NTP-HHTDK-22).

Utoljára frissítve: 2023-06-23