58. Tudományos Diákköri Konferencia

Az Óbudai Egyetem 58. Tudományos Diákköri Konferenciáját novemberben tartja. Eredményes munkát és sikeres konferenciát kíván az Egyetemi Tudományos Diákköri Tanács!

Az 58. Tudományos Diákköri Konferenciát 2023. november 15-én (szerdán) tartjuk.

A konferenciára 2023. október 26-án délig (12:00 óra) lehet jelentkezni a honlapon.

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos Tudományos Diákköri Konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait. A dolgozatot november 9. (csütörtök) délig (12:00 óra) kell feltölteni a rendszerbe.

Az 58. Tudományos Diákköri Konferencia ünnepélyes eredményhirdetését november 29-én 17:00-ra tervezzük. Helyszín: Budapest Bécsi út 96/b. (Aud. Max.).

Az Óbudai Egyetem 2023/24. tanévi TDK tevékenységét és konferenciáit támogatja a Nemzeti Tehetség Program és a Kulturális és Innovációs Minisztérium által kiírt „Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátása” című pályázata (NTP-HHTDK-23).

Utoljára frissítve: 2023-11-07