55. Tudományos Diákköri Konferencia

Az Óbudai Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa április 27-én szervezi meg őszi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

A rendezvényre előzetesen nevezni kell a következők szerint. A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell a kari elektronikus TDK portálon (tdk.nik.uni-obuda.hu), majd véglegesítés után a konzulensének is engedélyeznie kell a jelentkezést 2022. április 7. (csütörtök) délig (1200 óra).

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos TDK konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait: 35. OTDK központi felhívása (www.otdt.hu). A dolgozatot április 21. (csütörtök) délig (12:00 óra) a kari TDK rendszerben rögzíteni kell, amelyet a konzulensnek is támogatnia kell a kari TDK portálon: tdk.nik.uni-obuda.hu

Az 55. Tudományos Diákköri Konferencia ünnepélyes eredményhirdetését 2022. május 4., szerda 17:00-ra tervezzük.

Sikeres TDK munkát és eredményes konferenciát kívánok!

Budapest, 2022. február 25.

Dr. Vámossy Zoltán
ÓE ETDT elnök

Letölthető dokumentumok

TDK Felhívás 2022. tavasz

TDK Kivonat minta 2022. tavasz

TDK Időpontok 2022. tavasz

TDK Borító 2022.

Szempontok a pontozáshoz

A Neumann János Informatikai Kar TDK tevékenységét és konferenciáit támogatja a Nemzeti Tehetség Program és a Miniszterelnökség, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt “Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátása” című pályázata (NTP-HHTDK-21).

A TDK-t számos, kiemelt fontossággal bíró, ipari szereplő is támogatja, melyek listája itt tekinthető meg.

Utoljára frissítve: 2022-04-24