56. Tudományos Diákköri Konferencia

Az Óbudai Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa november 16-án szervezi meg őszi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

A rendezvényre előzetesen nevezni kell a következők szerint. A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell a kari elektronikus TDK portálon (tdk.nik.uni-obuda.hu), majd véglegesítés után a konzulensének is engedélyeznie kell a jelentkezést 2022. október 27. (csütörtök) délig (1200 óra).

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos TDK konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait: 36. OTDK központi felhívása (www.otdt.hu). A dolgozatot november 10. (csütörtök) délig (1200 óra) a kari TDK rendszerben rögzíteni kell, amelyet a konzulensnek is támogatnia kell a kari TDK portálon: tdk.nik.uni-obuda.hu

Az 56. Tudományos Diákköri Konferencia ünnepélyes eredményhirdetését 2022. november 30., szerda 17:00-ra tervezzük a 1034 Budapest, Bécsi út 96/b. Aud. Max. előadóban.

A TDK színvonalának emelése érdekében, október 6-án 16:15-től TDK tájékoztatót tartunk.

Sikeres TDK munkát és eredményes konferenciát kívánok!

Budapest, 2022. szeptember 15.

Dr. Vámossy Zoltán
ÓE ETDT elnök

Programterv

Ünnepélyes megnyitó (2022 november 16. 12:40)
Budapest III. kerület (Óbuda), Bécsi út 96/b., Aud. Max. terem
Megnyitja: Dr. Eigner György, dékán

Szekcióülések (2022 november 16. 13:00)
Egészségügyi informatika szekció, F.02 terem
Mesterséges intelligencia szekció, F.03 terem
Képfeldolgozás és gépi látás szekció, F.04 terem
Szenzor- és kiberrendszerek szekció, F.05 terem
Informatika alkalmazások szekció, F.06 terem

A Neumann János Informatikai Kar TDK tevékenységét és konferenciáit támogatja a Nemzeti Tehetség Program és a Miniszterelnökség, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt “Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátása” című pályázata (NTP-HHTDK-22).

Letölthető dokumentumok:

Utoljára frissítve: 2022-11-04