Huawei Technologies SEED’s program 2020. november 9-13

Kedves Hallgató!

Engedje meg, hogy felhívjuk figyelmét a Huawei Technologies SEED’s programjára, mely idén online formában kerül megrendezésre.

Az INGYENES online tréning angol nyelvű és 5 napig tart majd 2020. november 9-13. között. Sokrétű technológiai tanfolyamról van szó: 5G, kiberbiztonság, mesterséges intelligencia, stb.

Ebben a periódusban vannak élő, online előadások és vannak eLearning platformról letölthetőek is (a témákról, időbeosztásról a csatolmányokban található információ).

A tréning végén egy vizsgát kell tenni, amelynek sikeressége esetén egy Huawei tanúsítványt és egy Huawei tabletet kapnak a hallgatók.

A jelentkezési feltételek egyszerűsítettek a korábbi évekhez képest, résztvevői maximum létszám nincs, korábbi SEEDs-esek is jelentkezhetnek.

A feltételek:

• aktív állományú, egyetemi villamosmérnök vagy informatikus hallgató
  • igazolás az egyetemtől, a Neptunból,
  • életrajz (PDF-ben),
  • utolsó két félév tanulmányi eredményei a Neptunból,
  • maximum fél oldalas rövid motivációs levél arról, hogy miért érdekli a Huawei, a program.

Az angol nyelvű, emailes jelentkezéseket a mariann.krajczarne.gecse{kukac}huawei.com címre küldjék 2020. november 1-ig.

Az adatokat a HUAWEI a vonatkozó GDPR szabályok szerint kezeli és  az előírások szerint töröli azt.

További információk az alábbi linkeken érhetők el: