SZTAKI Gyakornoki Program

A SZTAKI-ról röviden

A Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet (SZTAKI) az Eötvös Loránd Kutatási Hálózat (ELKH) tagja, az ország legnagyobb és legsikeresebb informatikai kutatóintézete. A SZTAKI a tágan értelmezett informatika tudományának műhelye, az információtechnológia, számítástudomány és rokonterületei nemzeti kutatóbázisa.

A SZTAKI gyakornoki programja

A SZTAKI kiemelt hangsúlyt fektet a jövő kutatóinak, fejlesztő mérnökeinek kinevelésére. Elkötelezettek vagyunk az iránt, hogy a leendő szakemberek minél magasabb minőségű és a piaci igényekhez jobban igazodó képzést kapjanak. Több hazai egyetemmel állunk szoros kapcsolatban, hogy ismereteinket, kutatás-fejlesztési tapasztalatainkat átadjuk a hallgatóinknak.

A Gyakornoki Program során a diákok fejleszthetik a felhívásban szereplő téma elsajátítását és a gyakorlatban való megismerését.

A HUN-REN SZTAKI Gépi Érzékelés Kutatólaboratórium nyári szakmai gyakornoki programjai

Testing Data Structures and Deep Learning Algorithms for Remote
Sensing in Flood Tracking

A SZTAKI Hálózatbiztonság és Internet Technológiák Osztály nyári szakmai gyakornoki programjai