Előadói felhívás (nem csak lányoknak)

A WITSEC (Women in IT Security) konferenciánkra minden évben aktuális, új és szakmai előadásokat válogatunk össze az IT biztonság területéről és törekszünk lehetőséget adni a még tapasztalatlan, de annál lelkesebb diákok és fiatal szakemberek számára is.

Mostani felhívásunk Neked szól, ha:

• főiskolás/egyetemista vagy;
  • érdekel az IT biztonság;
  • van egy releváns témád, amit szívesen előadnál 10 percben, élő közönség előtt;
  • és természetesen ráérsz 2022. október 26-án.

Küldd el nekünk a prezentációdat a witsec@witsec.hu email címre 2022. szeptember 15-ig, és ha a szakmai csapatunknak is bejön akkor várunk szeretettel a WITSEC szakmai napon, mint előadó!

Visszajelzést mindenképp adunk. Ha kiválasztunk előadónak, akkor lehetőséget kapsz, hogy bemutasd szűk körben a munkádat gyakorlásképpen. Emellett helyet kapsz a WITSEC színpadán, ahol megtarthatod az előadásodat egy színvonalas szakmai konferencián.
Soha nem adtál még elő, de szeretnéd kipróbálni magad? Akkor sincs semmi probléma, ha az email tárgyában /FELKÉSZÍTÉS/ kulcsszót megadod, bekerülhetsz rövid programunkba, amelyben segítünk összeállítani a prezentációdat a konferenciára.

Úgy érzed Neked még korai előadni, de szeretnél többet megtudni a WITSEC-ről? Regisztrálj az ingyenes szakmai napra és keress minket személyesen a standunknál!

A részletes programtervet és a helyszínt szeptember végétől elérhetővé tesszük honlapunkon, a https://www.witsec.hu-n.