EPAM Mentorprogram Meetup 2022

Állj pályára az EPAM Mentorprogramjával!

Pályakezdő vagy, esetleg végzős egyetemista?

Itt a lehetőség, hogy egy lépéssel közelebb kerülj IT-s karriered elindításához!

Hogy hogyan?

Ha már tudsz programozni és veled van az Erő, akkor emeld tudásod a következő szintre, hiszen az EPAM Mentorprogramján keresztül lehetőséged nyílik profi fejlesztőktől tanulni!

Készen állsz?

Csatlakozz online eseményünkhöz március 23-án, 17:00-tól, hogy bepillantást nyerj képzéseinkbe és a kiválasztási folyamatba! Hallgasd meg mentorainkat, és ha kedved támad, akár beugró tesztet is kitöltheted az esemény után. Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

Regisztrálj itt március 23., 16:00-ig!

A linket, ahol követni tudod majd az eseményt, a rendezvény előtt, a fenti linken megadott e-mail címre küldjük ki. Az esemény nyelve magyar. The event will be held in Hungarian.

Agenda:

📍17:00 – Mi is az EPAM Mentorprogram, kik állnak mögötte és hogyan épül fel a teljes képzés?
Győri Judit a program szegedi vezetője és Török Márk, a budapesti iroda egyik kulcs mentora mindent elmesélnek, amit a programról tudni érdemes általánosságban.
De hogy milyen technológiai területeken van lehetőség elvégezni a programot és ez hogyan néz ki belülről?
Arról részleteiben, technológiák szerint kollégáink osztják meg tapasztalataikat:
🔹Szikszai László – Test Automation
🔹 Balázs Ádám – DevOps és Cloud
📍18:00 – Minden, amit a kiválasztási folyamatról tudni érdemes!
Hogyan lehet bekerülni a programba? Vajon tényleg annyira ijesztőek a toborzók? Itt az idő, hogy leromboljuk a mítoszokat! Toborzónk, Fürst Petra mesél a kiválasztási folyamatról.