Kódolás Órája 2022 - Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar Skip to main content
Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Kódolás Órája 2022

2022 december 12 @ 09:00 - 14:00

A Számítástechnika Oktatásának Hetén világszerte több helyen is megrendezik a Kódolás Óráját (Hour of Code), melynek célja, hogy egyidejűleg 100 millió diákot vezessenek be a programozás alapjaiba.

Az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karán ingyenes rendezvényünkre hívjuk azon diákokat, akik nem rendelkeznek programozási ismeretekkel: egy innovatív, izgalmas informatika órán, egy játékos oktatási feladat megoldásával alapvető kódolási, logikai ismereteket szerezhetnek. Várjuk ugyanakkor a kezdő programozási ismeretekkel rendelkezőket is, a mentoraink segítségével személyre szabott tanulási lehetőséget biztosítunk mindenki részére!

A részvétel ingyenes, viszont előzetes regisztráció szükséges: https://forms.office.com/r/vjVSVaeZFr

Dátum:
2022 december 12