VI. Lehetőségek és Kihívások Konferencia - Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar Skip to main content
Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

VI. Lehetőségek és Kihívások Konferencia

február 1 @ 09:00 - 17:00

2024-ban 6. alkalommal kerül megrendezésre a Lehetőségek és Kihívások Konferencia, melynek célja, hogy az egészségiparban és orvostechnikában dolgozókat, gyártókat tájékoztassa a hazai és nemzetközi innovációkról, szabályozási környezetről, fejlesztési forrásokról, illetve a hatósági eljárások aktualitásairól, azaz a területen működő szakemberek munkáját meghatározó lehetőségekről és kihívásokról. A konferenciával párhuzamosan szakmai kiállítást is rendezünk, ahol innovatív orvostechnikai eszközöket és szolgáltatásokat ismerhet meg.

Jöjjön el 2024. február 1-én az Óbudai Egyetemen megrendezésre kerülő konferenciánkra, és ismerje meg az iparág legfontosabb lehetőségeit és kihívásait a szakma legrangosabb hazai és nemzetközi előadóitól!

A Lehetőségek és Kihívások 2024 konferencia a legújabb fejlesztések és innovációk iránt érdeklődő egészségipari szakembereknek és vállalatoknak nyújt egyedülálló lehetőséget a szakmai tudás bővítésére, az új trendek megismerésére, a személyes találkozásra és az üzleti kapcsolatok bővítésére.

Dátum:
február 1
Időpont:
Esemény kategória:
Honlap:

1034 Budapest, Bécsi út 96/B.