Kutatók Éjszakája a Neumann János Informatikai Karon

A Kutatók Éjszakája egy Európa-szerte megrendezett ingyenes eseménysorozat a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére. A hagyományokhoz híven az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kara is bekapcsolódik a programba – várunk mindenkit, akit érdekel az informatika, a kiberbiztonság, aki többet szeretne tudni a robotokról vagy a mesterséges intelligenciáról, esetleg kíváncsi angol nyelvű előadásainkra.

A programok szeptember 27-én, 14:00-tól 22:00-ig látogathatók, a Bécsi út 96/b-ben – a programok egy részre regisztrációköteles!

Részletes program: https://app.kutatokejszakaja.hu/intezmenyek/obudai-egyetem-neumann-janos-informatikai-kar

A programokat az Óbudai Egyetem, a Kutatók Éjszakája programsorozat részeként szervezte, az Európai Unió támogatásával és a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Alap finanszírozásával valósul meg. A Kutatók Éjszakája Program sorozat keretében megvalósuló A kutatók lenyűgöző világa a technológia korában: Kutatók az iskolákba – Diákok a laboratóriumokba” [2020-2.1.1-ED-2024-00320] számú projekt a Kulturális és Innovációs Minisztérium Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Alapból nyújtott támogatásával, a 049020 (K+F tevékenységhez kapcsolódó innováció) pályázati program finanszírozásában valósult meg.