Social Ideathon 2020 – RARE Maraton

Ritka betegségekkel érintettek hétköznapjainak megkönnyítése digitális és egyéb eszközökkel: ez a célja a 2020.02.28-29-i rendezvénynek!
Gyere, ha szeretsz nagyot álmodni, céljaid vannak az innováció és vállalkozás világában, motivált vagy a nem mindennapi megoldások keresésében.
Itt a helyed, friss, gyakorlott szakemberekből álló network részese akarsz lenni és közös csapatban dolgozni más szakterületek képviselőivel.
A péntek reggel kezdődő eseményen különböző szakterületekről érkező diákok és fiatal szakemberek dolgoznak 30 órát azon, hogy a felvetett problémára releváns, innovatív megoldást találnak.
A program végén 3 perces pitch keretében a Ritka Betegségek Világnapján választja ki a szakmai zsűri a legjobbnak ítélt megoldást.
Nyeremények a versengő csapatok minden tagja számára! Értékes nyeremények a győzteseknek!

Kiknek a jelentkezését várjuk?
 – 18 és 35 év közötti versenyzők
 – érdekel az innováció, a szociális problémák, az egészségügy és a technológiai újdonságok
 – szívesen segítesz másoknak
Jelentkezz, ha érdekel most vagy a jövőben a Social Ideathon!