2020/21/1 félévre vonatkozó diákigazolvány érvényesítő matrica

Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2020/21/1 félévre vonatkozó diákigazolvány érvényesítő matricák osztását a Tanulmányi Osztály 2020.11.02-án (hétfő) elkezdi.

Matricát átvenni csak előzetes időpont foglalás után lehet, amit a következő linken tehet meg: https://to.nik.uni-obuda.hu/matrica-foglalas/

A járványhelyzetre való tekintettel kérem az alábbiak szigorú betartását:

• Betegen, betegség gyanújával a matrica átvétele személyesen nem megoldható (TO ügyintézővel kell felvenni a kapcsolatot), az épületbe való belépés tilos!
  • Belépés csak a főbejáraton keresztül (Bécsi út felől) lehetséges.
  • Belépéskor kötelező a testhő megmérése, amit a portások végeznek.
  • Az Egyetem teljes területén kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk szabályos viselése (a hatályos kormány rendelet értelmében a kendő/sál nem megfelelő).
  • Kötelező a kézfertőtlenítés a portán, vagy az aulában kihelyezett kézfertőtlenítő használatával.
  • A TO nem tud tollat biztosítani az aláíráshoz, erről minden hallgatónak saját magának kell gondoskodnia.
  • A várakozás ideje alatt a1.5 – 2 m-es távolság tartása kötelező.
  • A matrica átvétele után a hallgatónak mielőbb el kell hagynia az épületet.

Kérem a fentiek figyelembe vételét és betartását.

Üdvözlettel:

Szabó-Zsidai Krisztina