Tarolt a Neumann Kar standja az Educatio kiállításon

Kígyózó sorok és óriási érdeklődés  – ez volt a Neumann Kar munkatársainak és a kari Hallgatói Önkormányzat hallgatóinak a véleménye a legnagyobb felsőoktatási börze után.  A standon felkészülten és profin válaszoltak a látogatók kérdéseire, amiből nem volt hiány. A szakok felépítése, ponthatárok, külföldi tanulási lehetőségek – ezek voltak a legnépszerűbb témák a három nap alatt, de sok diákot a hallgatói élet érdekelt, a kollégiumi elhelyezés vagy a közösségi lehetőségek. Voltak olyan általános iskolások, akik messze vannak még a továbbtanulástól, de szüleikkel már most eljöttek tájékozódni és szelfizni egyet a robotokkal, de olyan látogató is volt, aki a komplett életpályáját tervezte meg a beszélgetés után. A stand két leglátványosabb elme a Cruzr és a háttérben futó számítógépes játék volt, de az ajándékok is kifejezetten népszerűek voltak.

Bízunk benne, hogy a résztvevő diákok közül sokakat hallgatóként köszönthetünk a 2023/2024-es tanévben!